![]() |
|
Чи має значення, де проходити навчання? - Printable Version +- Mr Baddeley 3d Printed Droids Forum (https://forum.mbprinteddroids.com) +-- Forum: My Category (https://forum.mbprinteddroids.com/forumdisplay.php?fid=1) +--- Forum: My Forum (https://forum.mbprinteddroids.com/forumdisplay.php?fid=2) +--- Thread: Чи має значення, де проходити навчання? (/showthread.php?tid=60626) |
Чи має значення, де проходити навчання? - RuslanYeat - 07-08-2025 Особисто переконався, що місце навчання має значення. Коли обирав автошколу, дивився не тільки на відгуки, а й на розташування. Зручно, коли теорія і практика проходять неподалік — менше часу на дорогу, більше часу на навчання. А ще важливо, щоб навчання проходило у місті або районі, де потім доведеться реально їздити. Наприклад, у Автошколі Магістраль навчання було прямо в тих районах, де згодом іспит — тож нічого не здивувало. Більше інформації на сайті: https://magistral.org.ua/ . Також за номером: 0675335158 Маршрути знайомі, світлофори, перехрестя — все вже бачене. Це справді додає впевненості. Адреса: пр-т Червоної Калини, 62А, Львів, Львівська область, 79012 |