Mr Baddeley 3d Printed Droids Forum
Чи має значення, де проходити навчання? - Printable Version

+- Mr Baddeley 3d Printed Droids Forum (https://forum.mbprinteddroids.com)
+-- Forum: My Category (https://forum.mbprinteddroids.com/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: My Forum (https://forum.mbprinteddroids.com/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Thread: Чи має значення, де проходити навчання? (/showthread.php?tid=60626)



Чи має значення, де проходити навчання? - RuslanYeat - 07-08-2025

Особисто переконався, що місце навчання має значення. Коли обирав автошколу, дивився не тільки на відгуки, а й на розташування. Зручно, коли теорія і практика проходять неподалік — менше часу на дорогу, більше часу на навчання.
А ще важливо, щоб навчання проходило у місті або районі, де потім доведеться реально їздити. Наприклад, у Автошколі Магістраль навчання було прямо в тих районах, де згодом іспит — тож нічого не здивувало.
Більше інформації на сайті: https://magistral.org.ua/ .
Також за номером: 0675335158
Маршрути знайомі, світлофори, перехрестя — все вже бачене. Це справді додає впевненості.
Адреса: пр-т Червоної Калини, 62А, Львів, Львівська область, 79012